19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı ''Satranç Turnuvası Valilik Kupası'' Sona Erdi

Haber Tarihi : 14.05.2019 12:51:13 Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bilecik Satranç İl Temsilciliği işbirliğinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen ’’Satranç Turnuvası Valilik Kupası’’ turnuvası sona erdi.
A +   A -

Atatürk Spor Salonu’ndaki turnuvada dereceye giren sporculara, Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ile Satranç İl Temsilcisi Cumhur Babaoğlu tarafından madalyaları ve ödülleri verildi.

Turnuvada, ’’Açık’’ kategoride Ahmet Ersin birinci, Barış Şen ikinci, Yusufcan Demircan üçüncülüğü, ’’2007-2008’’ yaş kategorisinde Esma Er birinci, Alp Kağan Tikilitaş ikinci, Utku Kuraş üçüncülüğü, ’’2009-2010’’ yaş kategorisinde birinciliği Ahmet Eren, ikinciliği Ahmet Asım, üçüncülüğü Saraç Kerim, ’’2011-2012’’ yaş kategorisinde de Salman Yusuf Arda birinciliği, Esad Berk ikinciliği, Hüner Gamze ise üçüncülüğü elde etti.

Ayrıca, turnuvaya katılan tüm sporculara madalya veren Vali Şentürk, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yıldız ile Satranç İl Temsilcisi Babaoğlu’na teşekkür etti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !