'3'Üncü Uluslararası Bozüyük Metristepe Tiyatro Günleri' Başladı

Haber Tarihi : 06.11.2017 10:01:02 Bozüyük Belediyesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ’Uluslararası Bozüyük Metristepe Tiyatro Günleri’ düzenlenen programı ile başladı.
A +   A -

Bozüyük Metristepe Kültür Merkezi fuaye alanında düzenlenen kokteyle Bozüyük Kaymakamı Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Bozüyük Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Kılıç, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, çeşitli kurum ve dernek temsilcileri, vatandaşlar, ‘Sevgilime Göz Kulak Ol’ oyunu oyuncuları; Bozüyük Sinema Filmleri adı altında çok kıymetli filmlerle buluşturmuştu. Bugünde burada Bozüyük Metristepe Tiyatro Günleri adı altında çok kıymetli sanatçılarımızla bizi çok güzel oyunlarla buluşturdu, buluşturmaya devam edecek. Ben Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Hakikaten ilçemiz sinemadan tiyatroya kadar birçok kültür ve sanat alanında çok ciddi hizmetler vermeye devam ediyor. Kültür ve sanat faaliyetleri de alt yapı yapmak kadar önemli. Ben tekrar Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca değerli sanatçılarımızla burada buluşmaktan çok büyük onur duydum. Hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

Programın sonunda büyük bir beğeni ile izlenen oyunda rol alan sanatçılar hayranları ile fotoğraf çektirirken Bozüyük’ten son derece mutlu ve güzel anılar ile ayrıldıklarını belirttiler.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !