AK Parti Bilecik İl Başkanı Karabıyık'tan Bursa Çıkartması

Haber Tarihi : 10.02.2018 15:50:38 AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, bir takım temaslarda bulunmak için Bursa’ya ziyaret gerçekleştirdi.
A +   A -

AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir öncülüğünde AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık ve Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Göreve yeni seçilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ’hatırlı olsun! diyen heyetten kısa bir açıklama yapan AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, “AK Parti Bilecik Milletvekilimiz Halil Eldemir ve Bozüyük Belediye Başkanımız Fatih Bakıcı ile birlikte bir dizi temaslarda bulunmak üzere Bursa’ ya gittik. Bursa’ ya gerçekleştirilen ziyaretlerimizde daha sonra sırayla Bursa Orman Bölge Müdürü ve Bursa Devlet Su İşleri Bölge Müdürü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ile görüşmeler gerçekleştirdik. İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonrası Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık’a tablo takdim etti.