''Bağımlılık Ve İnternetin Yanlış Kullanımı'' Eğitimi

Haber Tarihi : 01.02.2018 14:38:51 Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, ''Bağımlılık ve internetin yanlış kullanımı'' eğitimi verildi.
A +   A -

Eğitime katılan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Yenidoğan Mahallesindeki kahvehane toplantısında, öğrenci, veli ve öğretmenden oluşan birlikteliğin önemli olduğunu vurgulayarak, başarıyı yakalamak için üç unsurun diyalog halinde ve koordineli olmasının önem taşıdığını söyledi.

Velilere ulaşarak çocukların, bağımlılık, internetin yanlış kullanımı, zararlı alışkanlıklar ve kaliteli zaman geçirme gibi konularda bilgilendirmeyi ve bilinçlendirmeyi amaçladıklarını anlatan Durmuş, ''Eğitimde feda edilecek tek fert yoktur. Derdimiz çocuklarımızı kazanabilmek, onların yüreğinde yer edinebilmektir. İnsanların yüreğinde yer edinebilirseniz, onlara söylediğiniz söz de hüküm de etkisini kaybetmeyecektir. Çocuklarımıza ilgi gösterip, onlarla birlikte kaliteli zaman geçirelim ve onlara daha iyi bir gelecek sunalım.'' diye konuştu.

Eğitimde, Bozüyük Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Hüsnü Anıl Tekin, bağımlılık, madde kullanımı, bilinçli ve güvenli internet kullanımı hakkında sunum yaptı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !