Bakıcı’dan Güneşspor’a Malzeme Yardımı

Haber Tarihi : 30.12.2013 16:41:39 Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, ilçede amatör spor kulübü olarak faaliyet gösteren Güneşspor Kulübü'nü ziyaret ederek, malzeme yardımında bulundu.
A +   A -


Bakıcı, kulübe gerçekleştirdiği ziyarette, Kulüp Başkanı Ümit Kök, Kulüp Yönetim Kurulu üyeleri ve kulüp üyeleriyle görüşerek bir süre sohbet etti. AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, belediye başkan yardımcıları ve Belediye Meclis üyelerinin de bulunduğu ziyarette, spor kulübünün eksikleri ve sorunları görüşülerek, fikir alışverişinde bulunuldu. Bakıcı, burada yaptığı konuşmasında, amatör spor kulüplerinin desteklenmesi gerektiğini kaydetti.

Bakıcı, "Spor çocuklarımızı her türlü kötü alışkanlılardan koruyan ve onları disipline eden önemli bir aktivite. Bugün spor yapmaları için destek verdiğimiz, teşvik ettiğimiz çocuklarımız yarın ünlü birer sporcu olabilirler. Ya da öğrendikleri disiplin ile hayatta çok daha başarılı olabilirler” dedi.

Ardından Güneşspor Kulübü’nde faaliyet gösteren futbol ve basketbol branşlarında eğitim gören öğrenciler için, eşofman takımı, spor ayakkabı, forma, tozluk ve antrenman topu gibi malzemeler ile satranç branşı için satranç takımı ve yardımcı malzemeleri, tae-kwon-do branşı için yelek, kask, yastık gibi yardımcı malzemeler ve tenis branşlarında eğitim gören öğrenciler için de raket ve çocuk raketi hediye edildi.

Kulüp Başkanı Kök ziyaretin sonunda Başkan Vekili Bakıcı’ya Güneşspor forması hediye ederek, amatör spor kulüplerine verdiği destek için teşekkür etti.