Başkan Bakıcı'nın Ankara Ziyaretleri

Haber Tarihi : 03.08.2018 12:02:48 Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na müşavir olarak atanan 25. ve 26. dönem Bilecik AK Parti Milletvekili Halil Eldemir ve Türkiye Petrolleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Han Bilgin’i ziyaret etti.
A +   A -

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı Ankara’da ilk olarak beraberindeki Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna ve Bozüyük ve Dodurga’da yapılacak çalışmaların görüşüldüğü ziyaretin sonunda Başkan Bakıcı, Bakan Kurum’a göstermiş olduğu ilgi nedeni ile teşekkür etti. Bakan Kurum’a görevinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunan Başkan Bakıcı plaket takdiminde bulundu.

Ankara programının sonunda Türkiye Petrolleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Han Bilgin’i ziyaret eden Başkan Bakıcı Mehmet Han Bilgin’e plaket takdim ederek destekleri için Enerji Bakanı Fatih Dönmez’e ve Bozüyük adına yaptığı her talebi karşılayan Türkiye Petrolleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Han Bilgin’e teşekkür etti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !