Başkan Yağcı'ya Almanya'dan Yılın En Başarılı Belediye Başkanı Ödülü

Haber Tarihi : 20.10.2017 16:51:57 Almanya’nın Philharmonie Essen kentinde İTTMesse Uluslararası Turizm ve Ticaret Fuarı kapsamında gerçekleştirilen Avrupa Başarı Ödülleri programında; Alman Hükümet Sözcüsü Friedhelm Ost tarafından Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya ’’Yılın En Başarılı Belediye Başkanı’’ ödülü verildi.
A +   A -

19-23 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Essen kentinde Türk-Alman Kültür ve Turizm Derneği ve Makaimaj Medya işbirliğinde gerçekleştirilen İTTMesse Uluslararası Turizm ve Ticaret Fuarında Bilecik anlatıldı. Avrupa’nın en önemli ödüllerinden biri olan ve birçok ülke ve şehrin çalışma ve eserleri ile değerlendirildiği tanıtım günlerinde Avrupa Başarı ödülleri programında Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya Yılın En Başarılı Belediye Başkanı ödülü verildi.

Alman-Türk ilişkilerinin güçlenmesinde ve buna ilişkin katkının verilmesine büyük imkanlar sunan Avrupa Başarı Ödüllerini Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı adına Kültür Sosyal İşler Müdürü İsmail Cihan ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Serkan Bircan aldı.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın selam ve muhabbetlerini Almanya’daki Türk vatandaşlara iletildiği fuarda Bilecik’in ve ülkenin güzellikleri anlatıldı. Ekonomi, sanat, siyaset, moda, sağlık ve iş dünyasından birçok seçkin konuğun ödüle layık görüldüğü gala gecesinde Almanya’daki Türk girişimciler bir araya gelerek birbirleri ile tanışma imkanı buldu.

“ İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düşüncesi Almanya’ya taşındı”

Diriliş, kuruluş ve kurtuluşun şehri Bilecik’ten Almanya’da ’’İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın’’ ve ’’Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele’’ düşüncelerinin taşındığı fuarda Bilecik’in ve ülkenin sahip olduğu değerler ile Avrupa ile gönülleri fethetti. Gerçekleştirilen programda söz alan Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Cihan’in okuduğu, Şeyh Edebali’nin öğüt ve sözleri geceye damga vurdu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !