Başkan Yağcı, Yerel Yönetimler Marmara Bölge Toplantısı'na Katıldı

Haber Tarihi : 03.03.2018 12:24:06 Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Yerel Yönetimler Marmara Bölge Toplantısı’na katıldı.
A +   A -

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Kocaeli’nde gerçekleşen AK Belediyeler 2019 Yolunda Yerel Yönetimler Marmara Bölge Toplantısı’na katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Yağcı, “AK Belediyeler 2019 Yolunda, Kocaeli ilimizin ev sahipliğinde gerçekleşen Yerel Yönetimler Marmara Bölge Toplantısında bir araya geldik. AK Partimizin Yerel Yönetimler Genel Başkanı Erol Kaya’nın katılımlarıyla, Marmara Bölgesi’nde hizmet veren tüm belediye başkanlarını buluşturan zirvede şehir ve yerel yönetimlere dair projeler ve çalışmalar anlatıldı. Bizlerde şehrimize hizmet yolunda çıktığımız bu kutlu yolda 14 yıl boyunca şehrimize kazandırdığımız ve değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunduğumuz çalışmalarımızı anlattığımız bir sunum gerçekleştirdik. İl günkü aşkla birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde şehrimizde vücut bulan ‘İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın’ anlayışıyla hareket ederek 2023, 2053, 2071 hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !