Belediye Başkanı Selim Yağcı Mal Varlığını Açıkladı

Haber Tarihi : 03.03.2014 15:28:09 Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, mal varlığını açıkladı.
A +   A -


Yağcı, diğer partilerin mal varlığını açıkladığını ve kendisinin de açıklaması gerektiği yönünde talepler olduğunu hatırlattı. Selim Yağcı, "Tatlı su kurnazlığı yaparak kimseyi kandırmasınlar. Yasaya göre zaten belediye başkanlığına ve meclis üyeliğine aday olan herkes mal varlığını açıklamak zorunda, herkesin kayıtları devlette var" dedi.

Bilecik Belediye Başkanı ve AK Parti Bilecik Belediye Başkan adayı Yağcı, eşinin, oğlunun, kızının, damadının, yeğeninin, babasının ve abisinin mal varlıklarını şu şekilde açıkladı:
“Belediye başkanı olmadan önce ağabeylerimle müşterek yaptırdığımız tapusu üzerime olan Bahçelievler mahallesinde bulunan, bir katı da ağabeyim üzerine olan ev. Eşimin üzerine olan 2005 model otomobil. Koza Kooperatifi'nden, Vakıflar Bankas'ından 60 bin lira kredi çekerek eşimin üzerine aldığımız ev. Oğlumun üzerinde bulunan 2010 model otomobil. Evli olan kızımın TOKİ'den banka kredisi ile aldığı 1+1 ev. Kızım ve damadıma ait olan 2009 model otomobil. Bankadan çektiğim 70 bin lira kredi ve 30 bin lira olan nakit paramla toplamda 100 bin lira nakit para. Avukat olan yeğenimin İstanbul'da 300 bin liralık dairesi. Ağabeyimin otomobili, Kütahya'da bir evi ve mirastan kalan başka bir evi. Babamın 4 taksit kredi ile aldığı traktör. Bu traktörün hasat zamanında 2 taksiti ödendi 2 taksiti daha duruyor."


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !