Bilecik Belediyesi'nin Müzik Kursları Başlıyor

Haber Tarihi : 01.10.2014 11:34:54 Bilecik'in kültür ve sanat şehri olması noktasında önemli çalışma ve projeleri uygulamaya koyan Bilecik Belediyesi, bu yıl da gerçekleştireceği müzik kurslarıyla büyük bir çalışmaya imza atıyor.
A +   A -


Belediyeden yapılan açıklamada, kültürel ve sanatsal değerlere büyük önem veren Bilecik Belediyesi'nin, müzikle ilgili birçok alanda kurslar düzenlediği bildirildi.

Açıklamada, "Bilecik Belediyesi kültürel ve sanatsal etkinlikler kapsamında gerçekleştirilecek olan kurslarda, bağlama, ud, keman, gitar, ney, yan flüt, ritm-perküsyon, Türk halk korosu ve Türk sanat müziği korosu alanlarında çeşitli kurslar verilecek. Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan kurslar için başvurular, 20 Ekim 2014 tarihine kadar kültür ve kongre merkezinde yapılabilecektir. Vatandaşlarımız, 0 228 212 57 15 numaralı telefonları arayarak, kurslar hakkında bilgi alabilirler. Talebe göre açılacak olan kurslar, 3'er aylık dilim zarfında gerçekleştirilecek ve kurs bitiminde kursiyerlere sertifikalar verilecektir. Sanat ve sanatçıya destek veren Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın destekleriyle ücretsiz olacak kurslarımıza bütün sanatsever hemşehrilerimizin katılımını bekliyoruz" denildi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !