Bilecik Belediyesi Spor Kulübünden Bir Başarı Daha

Haber Tarihi : 07.02.2018 10:32:14 Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Türkiye Dart Şampiyonası’nda Bilecik Belediyesi Spor Kulübü bir başarıyla daha döndü.
A +   A -

Bilecik Belediyesi Spor Kulübü çatısı altında Bilecik’i birçok spor dalında başarıyla temsil eden Bilecik Belediyesi Spor Kulübü, Dart sporunda bir başarı daha elde etti. Gaziantep’te 3-4 Şubat tarihlerinde düzenlenen Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 4’üncü ayakta, Bilecik Belediyesi Spor Kulübü öğrencisi Alper Anıl, 32 takımın katıldığı eşli yıldız erkekler müsabakasında 2’nci oldu.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, elde edilen başarı hakkında yaptığı kısa değerlendirmede; "Bilecik’imiz, özellikle son dönemlerde sporun birçok dalında elde ettiği başarılar ile mutluluğumuza mutluluk katıyor. Bilecik Belediyesi Spor Kulübü çatısı altında sporun birçok branşında faaliyet gösteren bütün sporcu kardeşlerimizle birlikte Kulüp Başkanımız Emin Yağcı ve Dart Sporu Antrenörümüz Aydan Yavuz ile öğrencimiz Alper Anıl’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !