Bilecik Dünya Turizm Destinasyonu Projesi

Haber Tarihi : 11.12.2013 17:10:49 Bilecik Belediyeler Birliği’nin organizasyonu ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) mali desteğiyle yürütülen “Bilecik Dünya Turizm Destinasyonu” projesi başladı.
A +   A -


Projenin ilk ayağı olan tarihi ve turistik mekanların oyuncularla fotoğraflanması çalışması tamamlandı. Bilecik ve ilçelerinde büyük bir titizlikle belirlenen tarihi ve turistik mekanların fotoğraf çekimleri, Türkiye’nin önde gelen fotoğrafçıları tarafından gerçekleştirildi.

Fotoğraf çekimlerinde yer alan oyuncular, Bilecik’te yapılan cast çalışmalarıyla belirlendi.

Startı verilen projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Marka Kent Bilecik Ekibi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Metin Çelik, fotoğraf çekimlerinde oyuncu kullanımının önemine vurgu yaptı. Çelik, “Bu tür reklam çalışmalarında insanlar duyguyu görmek istiyorlar, verilen doğru duygu insanlarda merak uyandırıyor. Bizler de bundan hareketle fotoğraf çekimlerimizde oyuncu kullandık” dedi.

Projenin saha çalışmasını yürüten ekipten Sami İşleker, çekimi tamamlanan fotoğrafların reklam çalışmaları, billboardlar, afiş tasarımları, dergi ve gazetelerde kullanılacağı bilgisini verdi. İşleker, fotoğrafların Bilecik turizm paydaşlarıyla da ücretsiz olarak paylaşılacağını belirtti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !