Bilecik Ptt’den Babalar Günü Kampanyası

Haber Tarihi : 10.06.2014 14:37:57 Bilecik Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) İl Müdürlüğü “Babalar Günü” için indirim kampanyası düzenledi.
A +   A -


Bilecik PTT Başmüdürü Halit Taşpınar, yaptığı açıklamada, şirketlerince verilen hizmetlerinin tanınırlıklarını ve bilinirliklerinin artırmak amacıyla özel günlerde ve bayramlarda hizmet içerikli kampanyalar düzenlediklerinin ve bu kampanyalarının belirli dönemlerde kurye ve kargo indirimi olarak yaptıklarını belirtti.

Taşpınar, “Uygulanan bu kampanyalarla ülkemiz genelinde kampanya konusu hizmetlere talepler artmakta ve olumlu sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu kapsamda 10-15 Haziran 2014 tarihleri arasında “Babalar Günü” için bir indirim kampanyası düzenlenmiş olup, tüm özel günlerde olduğu gibi yurt içinde babalar gününden önceki 5 gün içerisinde postaya verilecek bütün kargo ve APS kuryeleri için yüzde 10 indirim uygulanacaktır. İndirimli kampanya uygulamasından Türkiye genelindeki tüm müşterilerimiz hiçbir başvuru ve şart gözetilmeksizin yararlanabileceklerdir.

Bahse konu indirim kampanyası için özel olarak tasarlanan afişler işyerlerimizde tüm müşterilerimizin görebileceği şekilde panolara asılmış olup, en değerli varlığımız olan babalarımızın sevindirilmesine bir nebze olsun katkı sağlamak hedefimizdir “diye belirtti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !