Bilecik‘te Mahalle Konakları Dualarla Hizmete Açıldı

Haber Tarihi : 27.05.2011 Bilecik‘te, içinde muhtarlık ofisi, dükkanlar ve sosyal faaliyetler için kullanılacak salonlar olan mahalle konakları hizmete girdi.
A +   A -

Belediye tarafından Beşiktaş ve İsmetpaşa mahallerinde yaptırılan konaklar törenle açıldı. AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, İl Emniyet Müdürü İbrahim Yenice ve vatandaşların katıldığı törende konuşan Belediye Başkanı Selim Yağcı, "Mahallerimizin bir merkezi olsun dedik. Mahalle konaklarımızı Osmanlı mimarisine uygun bir şekilde yaptık. Bu konaklar sosyal bir ihtiyaca cevap verecek. Biz geldiğimizde buralar metruk bir haldeydi. Bu memleketin bir lirasını dahi boşa harcamıyoruz. Bilecik‘in alt yapı hizmetlerini bitirdik. Bilecik, Osmanlının doğduğu mübarek topraklardır. Biz Bilecik‘e güzel hizmetler vermek için çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Milletvekili Poyraz ise, "Vatandaşlarımızın sıkıntısını, ilimizin meselelerini çözmek için hizmet yarışındayız. Bilecik ve ilçelerinin 40 yıllık su meselesinini hallettik. 60 trilyon para harcadık. Sağlık alanında da büyük hizmetler yaptık. İnşallah bu yıl imize 200 yataklı Devlet Hastanesi‘nin temelini atacağız" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından mahalle konakları hizmete açıldı. Tören sonrası halka pilav ve ayran ikram edildi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !