Bilecik'te Sahur Bereketi

Haber Tarihi : 22.05.2018 16:26:50 Bilecik Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllardan itibaren Kültür Sitesinde verilen iftar ve sahur yemekleri ile Ramazan’ın bereketi paylaşılıyor.
A +   A -

Vatandaşları birçok sosyal ve kültürel hizmet ile buluşturan Bilecik Belediyesi, sosyal belediyeciliğin güzel örneklerini sergilemeye devam ediyor. Bilecik Belediyesi tarafından Kültür Sitesinde verilen ve özellikle üniversite öğrencileri tarafından büyük bir katılım ile gerçekleştirilen sahur yemeğine Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bilecik Belediyesi birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Bilecik’te Sahur bereketinin paylaşıldığı program hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi tarafından Ramazan ayının birçok yönüyle dolu, dolu geçtiğini belirterek, "Belediyemiz tarafından verilen sahur yemeğinde vatandaşlarımızla birlikte Ramazan ayının bereketini paylaştık. Vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirilen iftar sofraları gibi sahur programları da büyük bir katılım ile gerçekleştiriliyor. Düzenlenen iftar ve sahur programlarında birlik ve beraberlik tablosu çiziliyor. Bilecik Belediyesi olarak vatandaşlarımız bu tür güzel ve anlamlı hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.