Bilecik Valisi Büyükakın Açıklaması

Haber Tarihi : 25.06.2018 14:53:17 'Seçimler kentte, huzur içinde tamamlandı'.
A +   A -

Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri'nin kentte, huzur içinde tamamlandığını bildirdi.

Vali Büyükakın, yaptığı açıklamada, demokrasinin bir sınavının daha başarı ile geçirerek daha da güçlendiğini vurguladı.

Bilecik'te, seçim sürecinin, gerek seçim çalışmaları gerek oylama işlemleri gerekse seçim sonrasında, ileri seviyede bir demokratik olgunluk, barış, kardeşlik ve huzur içerisinde geçtiğini belirten Büyükakın, şunları kaydetti:

"Söz konusu sürecin ortaya çıkmasında katkısı olan tüm Bileciklilere, adaylarımıza, siyasi partilerimizin yöneticilerine ve günlerdir fedakarca çalışan kamu görevlilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve her birini yürekten kutluyorum. Bugün, yine ve yeniden Bilecik ve ülkemiz için bir ve beraber olma vakti. Biricik evlatlarımızın geleceği, milletimizin refahı ve devletimizin bekası için el ele, gönül gönüle birlik ve beraberlik içinde çalışma vakti. 7 yıldızlı bir Bilecik, bölgesinde ve dünyada söz sahibi yeni Türkiye’yi barış ve kardeşlik içinde yaratma vakti. Seçim sonuçlarının ülkemizdeki birlik, beraberlik ve kardeşliği güçlendirmesini temenni ediyorum."


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !