Bilecik Yenipazar Belediyesi Yeni Bir İş Makinesi Aldı

Haber Tarihi : 10.03.2016 10:44:19 Bilecik Yenipazar Belediyesi yeni bir iş makinesi satın alarak araç parkını daha da genişletti.
A +   A -

Aracın ilk gelişi belediye önünde küçük bir törenle kurban kesilerek kutlandı. Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşların katılımıyla yapılan törende kazasız belasız çalışması için kesilen kurbanın kanı aracın tekerlerine sürüldü.

Bu konuda bir açıklama yapan Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, "Hizmet odaklı olan yerel yönetimlerde, halkımıza hizmeti en önemli görev bilen belediyemiz ilçemize verilecek hizmet kalitesini yükseltmek ve halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendini geliştirmektedir. Bu kapsamda araç filomuzu her geçen gün zenginleştiriyoruz. Son olarak araç filomuza yeni bir iş makinesi olarak kepçe almış bulunuyoruz. Yeni almış olduğumuz iş makinesi tamamen halkımızın paralarıyla finanse edilmiştir. Makinemizin halkımıza ve ilçemize hayırlı olmasını Yüce Allah´tan niyaz ediyor, iş makinemizin ilçemize kazandırılması için teklifimize oy birliği ile karar veren kıymetli meclis üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !