Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Görevine Başladı

Haber Tarihi : 28.05.2014 14:37:18 Bilecik Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne atanan Hüseyin Bingöl görevine başladı.
A +   A -


Eski İl Müdürü Bayram Kaya’nın görevinden alınmasının ardından yaklaşık 2 aydır boş olan ve 16 Mayıs günüden beri vekaleten müdürlüğüne bakan kurum mühendisi Hüseyin Bingöl, yeni Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü olarak atandı.
Göreve geldikten sonra bir açıklama yapan Bingöl, Bilecik’i sanayi ve teknoloji alanında daha ileri götürmek için mesai arkadaşları ile birlikte ellerinden geleceğini yapacaklarını belirtti.

Hüseyin Bingöl, "7 yıldan beri Bilecik’te görev yapmaktayım. Kuruluş ve kurtuluşun anılarını, izlerini ve maneviyatını taşıyan Bilecik’te yerleşim yeri olarak kuruluşundan buyana çeşitli sanayi alanlarında üretim merkezi olma özelliğini korumuş, limanlara ve büyük kent merkezlerine yakın olması ile önemli bir şehirdir. Son yıllardaki devletimizin yatırımları ve destekleri ile ulaşım ve buna bağlı olarak lojistik imkanlarının geliştirilmesi, Bilecik’in ekonomik cazibe ve yayılma merkezi durumundaki konumunu önemli bir düzeyde ileriye taşımıştır. Biz de bu fırsatların ilimizin sanayisine, sosyal ve ekonomik hayatına olumlu yansımasını sağlamak ve Bakanlığımız taşra teşkilatı yönetmeliğinde belirtilen görevlerimizi yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız “ dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !