Bir Anda Sahneye Çıkıp Evlilik Teklifi Etti

Haber Tarihi : 17.01.2018 11:21:44 Bilecik Belediyesi tarafından ’’2018 Kültür ve Sanat Etkinlikleri’’ kapsamında gerçekleştirilen Gençleşen Türküler Türk Halk Müziği Konseri için salonlar doldu taşarken, bir anda sahneye çıkan genç korada flüt çalan sevgilisine evlenme teklifi etti.
A +   A -

Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında vatandaşlar Bilecik Belediyesi Gençleşen Türküler Türk Halk Müziği konseri ile buluştu. Bileciklileri, her ay birbirinden güzel konu ve konukları ile buluşturan Bilecik Belediyesi, Ocak ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında vatandaşları muhteşem bir konser ile buluşturdu. Bilecik Belediyesi Müzik Kursları kapsamında eğitimler alan genç müzisyenler ile korosundan oluşan ekip, izleyenlere keyifli bir akşam yaşattı. Programın sunuculuğunu yapan Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Cihan, önceden planlanmış programı dolayısıyla gecede bulunamayan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın selamlarını ileterek, ’’Bilecik’imizde bu akşam da çok güzel ve anlamlı bir etkinliği gerçekleştiriyoruz. Belediye Başkanımız Selim Yağcı’nın himayelerinde bir araya gelen başta Ayhan Çil kardeşimiz, orkestra ve koromuz gerçekten çok güzel çalışmalar sergiliyorlar. Ben bundan dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Salonlarımızı dolduran siz değerli kardeşlerimize de ayrıca çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Konserde ayrıca Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar, koroda yer alan Osmangazi Mahalle Muhtarı Yasemin Sezer’e, çiçek takdim ederek, fotoğraf çektirdi.

SAHNEDE SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahne alan Gençleşen Türküler Türk Halk Müziği Korosunda flüt çalan Elif Korkmaz’a, erkek arkadaşı Sait İbili tarafından evlilik teklifi yapıldı. Teklif karşısında duygusal anlar yaşayan genç kız, arkadaşının teklifini kabul edince seyircilerden büyük alkış aldı.

"BÖYLE BİR ŞEY BEKLİYORDUM AMA BURADA BEKLEMİYORDUM"

Aldığı teklif karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Elif Korkmaz, "Böyle bir şey bekliyordum, ama burada beklemiyordum. Benim için çok büyük bir sürpriz oldu. Bu şekilde yapacağı aklıma bile gelmezdi" şeklinde konuştu.

Seyircilerden büyük ilgi gören konser, koro ve orkestra ekibinin toplu fotoğraf çektirmesiyle son buldu.

(Cem Kaan Toka/İHA)


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !