Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor Açıklaması 1 Mehmet Erdem Marmara Akademi Açıklaması 3

Haber Tarihi : 29.01.2018 16:33:57 Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig Bayanlar 1. grubunda mücadele eden Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor, evinde Mehmet Erdem Marmara Akademi ile karşılaştı.
A +   A -

Bozüyük Belediyesi Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen karşılaşmada filenin sultanlarını Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve taraftar yalnız bırakmazken, salonu dolduran Bozüyüklü spor sevenler mücadele boyunca Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor’a desteğini maç boyunca sürdürdü.

Kıran kırana geçen mücadelede Filenin Sultanları, geriye düştükleri 1. setin ardından 2. sette beraberliği sağlarken, güçlü rakipleri karşısında sonuna kadar etkili oyununu sürdürdüler. 3-1 sona eren maçın galibi Mehmet Erdem Marmara Akademi olurken, oyuncular ve teknik ekip maç sonunda rakiplerini tebrik etmeyi ihmal etmediler. Maçın sona ermesinin ardından Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor taraftarları yaptıkları tezahüratlar ile takımlarının her zaman yanında olduğunu gösterirken, Bozüyük spor dolu bir hafta sonunu daha geride bıraktı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !