Bozüyük Belediyesi Metristepe 2. Sinema Festivali Sona Erdi

Haber Tarihi : 08.08.2018 18:44:40 Bozüyük Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Bozüyük Metristepe 2. Sinema Festivali sona erdi.
A +   A -

Yeşilkent Mahallesi Amfi Tiyatrosunda düzenlenen açık hava sinema festivali dün akşam izleyicisi ile buluşan "Av Mevsimi" adlı film ile sona erdi. Cem Yılmaz ve Şener Şen’in baş rollerini paylaştığı polisiye film Bozüyüklü sinema sevenlere unutulmaz bir akşam yaşattı. İki hafta boyunca Türk sinemasının komedi, aksiyon ve dram türlerinin en iyi örneklerinden 10 film Bozüyüklü sinemasevenler ile buluştu. Binlerce vatandaş düzenlenen festivalde aileleri ve arkadaşları ile birlikte açık hava sinemasının keyfini çıkartırken, Bozüyük Belediyesine ait halk otobüsleri ücretsiz olarak vatandaşlara ücretsiz ulaşım hizmeti verdi. Birbirinden ünlü oyuncuların katıldığı muhteşem bir gala ile açılışı yapılan sinema festivalinde; Hababam Sınıfı, İyi Ki Doğdun Abla, Ailecek Şaşkınız, Neşeli Günler, Tatlı Bela, Av Mevsimi, Fetih 1453, Aile Arasında, Ayla ve Osman Pazarlama filmleri izleyici ile buluştu. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı festival sonunda Bozüyüklü vatandaşlar Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya festival için teşekkür ettiler.

Vatandaşlar, "Belediyenin asli hizmetlerinin yanında sosyal ve kültürel anlamda da bizlere her türlü olanağı sağlayan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya çok teşekkür ediyoruz. 10 gün boyunca devam eden sinema festivali bizim için farklı ve ayrıcalıklı bir etkinlik oldu. Çok güzel zaman geçirdik" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !