Bozüyük Bld. İdman Yurdu - Arnavutköy Bld. Açıklaması 3-1

Haber Tarihi : 22.01.2018 15:37:36 Türkiye Voleybol Federasyonu 2. lig Bayanlar ligi 1. grupta mücadele eden Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor evinde Arnavutköy Belediyesi’ni 3-1 yendi.
A +   A -

Bozüyük Kapalı Spor Salonu’nda oynanan ve oldukça çekişmeli geçen maçı Garnizon Komutanı Bkm. Yzbş. Murat Günhan, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Belediye Başkan Yardımcısı ve Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Ali Avcıoğlu, TSO Başkanı Buğra LEvent ve voleybol severler izledi.

Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu ilk seti 30-28, ikinci seti 25-14 aldı. Üçüncü seti Arnavutköy Belediyesi 21-25 alırken Bozüyük Belediyesi son seti de 25-21 aldı ve maç Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu’nun üstünlüğüyle 3-1 sona erdi. Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor bu galibiyetle 18 puana yükseldi ve sıralamadaki yeri değişmedi, haftayı beşinci olarak tamamladı.

Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu taraftar gurubu Hergele, maç boyunca yoğun tezahüratlarıyla takımı yalnız bırakmadı. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı maçın sonunda sahaya inerek galip gelen İdman Yurdu Spor Takımı hocası ve oyuncuları tebrik etti.

Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor bundan sonraki maçında, 24 Ocak 2018 Çarşamba günü Saat 15.00’de Bursa Cengiz Göllü salonunda Bursa 4M Altın Elektrik takımıyla karşılaşacak.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !