Bozüyük Bld. İdman Yurdu Spor Deplasmanda Bursa 4M'yi 3-0 Yendi

Haber Tarihi : 25.01.2018 Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig Bayanlar 1. Grupta mücadele eden Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor deplasmanda karşı karşıya geldiği Bursa 4M Altın Elektrik Ahmet Erdem And. Lis. takımını 3-0 yenmeyi başardı.
A +   A -

Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonunda gerçekleştirilen karşılaşmada Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor Bayan Voleybol Takımını Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve taraftar gurubu yalnız bırakmayarak maç boyunca destek verdi. Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu ilk seti 20-25, ikinci seti 23-25 ve üçüncü seti 23-25 aldı ve maç Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu’nun 3-0 üstünlüğü ile sona erdi. Bu galibiyetle 21 puana yükselen ve sıralamadaki yeri değişmeyen Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor haftayı beşinci olarak tamamladı. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın maçı izlemesi takıma büyük bir moral kaynağı olurken maç sonunda da sahaya inerek galip gelen İdman Yurdu oyuncularını tebrik etti. Başkan Bakıcı ayrıca galibiyetin anısına voleybol takımı ve taraftar gurubu ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirirken, takıma başarılarının devamını diledi.

Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor bundan sonraki maçında, 28 Ocak 2018 Pazar günü Saat 15.00’de ligin güçlü takımı Mehmet Erdem Marmara Akademi takımını Bozüyük Kapalı Spor Salonunda ağırlayacak.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !