Bozüyük'e Ziraat Odası Şubesi Açıldı

Haber Tarihi : 11.12.2013 14:17:19 Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Ziraat Odası Şubesi açıldı.
A +   A -


Geçtiğimiz ay kongresi yapılan Bozüyük Ziraat Odası'nda görev dağılımı yapılarak çalışmalara başlandı. Yönetim Kurulu Başkanlığına Süleyman Çaydere seçilirken, oda binasının tespit edilerek hazırlıkların tamamlanması ile aktif olarak hizmet vermeye başladı.

Başkan Süleyman Çaydere, büyük uğraşlar sonucunda Ziraat Odasını Bozüyük'e kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Çaydere, yaptığı açıklamada, "İlk kez 2010 yılında resmi olarak başlattığımız oda çalışmalarımızı bu yıl mutlu sonla sonuçlandırdık. Yaklaşık 3 yıldır devam eden istikrarlı mücadelemizin ardından Ziraat Odamızı Bozüyük ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pazartesi gününden itibaren aktif olarak hizmet vermeye başladık. Bu saatten sonra çiftçimize en iyi hizmeti vermek için çalışacağız. 3 bin 500 üreticisi bulunan ilçemizin bir Ziraat Odasının olmayışı büyük eksiklikti. Bu eksikliği gidermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonraki süreçte ilçemizdeki tarım alt yapısını geliştirmeye çalışacağız. Tarımsal faaliyetlerin daha iyi gelmesi için üreticilerimizle birlikte hareket edeceğiz" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !