Bozüyük Hemodiyaliz Merkezi 28 Diyaliz Hastasına Hizmet Veriyor

Haber Tarihi : 14.11.2014 16:22:56 Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki Hemodiyaliz Merkezi, şehir merkezi ve köylerde yaşayan 23 ile 80 yaş aralığında 28 diyaliz hastasına hizmet veriyor.
A +   A -


Hemodiyaliz Merkezi sorumlu Dr. Veysel Cihan, diyaliz hastalarına 7 gün 24 saat en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi.

Cihan, "Merkezimizde bir sorumlu doktor, 5 diyaliz hemşiresi, bir yardımcı personel ve hizmet aracı şoförleri ile hizmet veriyoruz. Şehir merkezi ve köylerde (Cihangazi, Yeni Üreğil, Yeni Dodurga, Kepen, Hamidiye, Oluklu ve Zeyne) yaşayan diyaliz hastalarımızı diyaliz merkezimizin hizmet aracı ile evlerinden alıp tedavi sonrasında yine evlerine teslim ediyoruz. Hastalarımıza haftada 3 defa (gün aşırı) 4 saat süreyle hemodiyaliz seansları uygulanmaktadır. Ayrıca 24 saat hastalarımızla iletişim halinde olup her türlü sağlık şikâyetleri ve sıkıntılarını takip ederek gereken tıbbi destek ve yardımı yapıyoruz. Diyaliz merkezimiz 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde programlanmıştır. Acil hastalar için gerektiği her an diyaliz merkezi veya yoğun bakım ünitesinde ki mevcut hemodiyaliz cihazı ile hastalarımıza diyaliz personelimiz tarafından gerekli hizmet verilmektedir" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !