Bozüyük'te Afrin Şehitleri İçin Mevlid-İ Şerif Okundu

Haber Tarihi : 02.03.2018 18:02:37 Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen “Şehidini Unutma, Değerine Sahip Çık” Mevlid-i Şerif programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
A +   A -

Savaş meydanlarında yenemedikleri kahraman ordumuzu; kalleşçe oyunlarla içeriden yıpratmaya çalışan küffar güçlere ve hain terör örgütlerine karşı, Milli duruşumuz ve ezeli cesaretimizle “Fırat Kalkanı” harekâtının ardından, Afrin’e “Zeytindalı” operasyonumuz kahraman Mehmetçiğimizle devam ediyor. Bu süreçte Milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek ve operasyonda kaybettiğimiz şehitlerimiz için Bozüyük Belediye Başkanlığı ve İlçe Müftülüğü tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Mevlid-i Şerif programı düzenlendi.

4 Eylül Mahallesi Osmanlı Camii’inde okunan Mevli-i Şerif programına AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Kaymakam Hasan YAMAN, Cumhuriyet Başsavcısı Mahmut Bıçakçı, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli, Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin ve vatandaşlar katıldı.

Cuma Namazı öncesinde Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda Dünya birinciliği bulunan Ali Tel tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu. Diyanet görevlileri tarafından okunan kasideler ve naatlar ile kahraman şehitlerimiz anılırken, Mevlid-i Şerif ve Cuma Namazı sonrasında cami avlusunda Bozüyük Belediyesi tarafından pilav ve ayran ikramında bulunuldu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !