Bozüyük Tso'da 'midal Kablo'ya Büyük Ödül'Sevinci

Haber Tarihi : 25.02.2014 12:03:42 Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) üyesi Midal Kablo A.Ş.'nin, Maden ve Metal İhracatçıları Birlikleri 2013 Yılı Alüminyum Eşyalar kategorisinde birincilik ödülü alması sevinçle karşılandı.
A +   A -


Konuya ilişkin bir değerlendirme yapan Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Midal Kablo'nun almış olduğu ödülün camia olarak kendilerini onurlandırdığını söyledi.

Levent açıklamasında, “Odamız Üyesi Midal Kablo A.Ş, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri 2013 İhracat Yıldızları Ödülleri içinde Alüminyum Eşyalar Kategorisinde birinci oldu. 2013 yılında bünyesinde bulunan 6 ihracatçı birliği ile yaklaşık 22 bin üyesi tarafından toplam 41 milyar dolarlık ihracat potansiyeline sahip bir İhracatçı Birliği’nin üyeleri içerisinde Midal Kablo A.Ş.'nin birinci sırada yer alması bizleri camia olarak onurlandırmıştır. Geçtiğimiz yıl Bozüyük TSO olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunduğumuz bölgemizin ihracat potansiyelini gösteren rakamlara ilişkin raporumuzda yer verilen bilgiler paralelinde Midal Kablo A.Ş.'nin Türkiye çapında böylesine bir birincilik ödülünü almış bulunması Bozüyük TSO adına ayrı bir önem taşımaktadır. 2012 yılının Temmuz ayında odamızda ilk kuruluş kaydı gerçekleştirilen, ardından 2013 yılının Mart ayında merkez kaydı odamıza alınan Midal Kablo A.Ş. bu kadar kısa bir süre içerisinde gerçek bir başarı hikayesi ortaya koymuştur. Bozüyük TSO olarak bölgemizin üretim ve ticaret potansiyeli her geçen gün daha da genişlemekte bu ve benzeri sanayi kuruluşlarının ve üyelerimizin başarı hikayeleri bu gelişimimizi taçlandırmaktadır” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !