Bozüyük Tso İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

Haber Tarihi : 28.05.2013 16:35:36 Bilecik’in Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meclis toplantısı, 2013 yılı organ seçimleri sonrasında ilk toplantısını Başkan Mehmet Doğan Tunç başkanlığında gerçekleştirdi.
A +   A -

Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç, toplantının açış konuşmasında, öncelikle yeni dönemde oda yönetim kurulu, meclis, disiplin kurulu ve meslek komitelerinde görev alan tüm arkadaşları tebrik etti ve başarılı çalışmalar diledi. İlk toplantının en yaşlı üye olan Ali Aytaç başkanlığında gerçekleştirildiğini söyleyen Tunç "Bu toplantımızda oda meclis üyelerimizin tercih ve oyları ile meclis başkanlık divanımızı da oluşturmuş bulunuyoruz. bu vesile ile oda organ seçimlerimizin ilçemize, bölgemize, ülkemize ve camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Meclis Başkanı Tunç’un açış konuşmasının ardından meclis üyelerinin geniş katılımı ile gerçekleşen toplantıda, olağan gündem maddelerinin müzakeresine geçildi. 5174 sayılı “TOBB” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu Hükümleri gereğince yeni dönemde oda yönetim kurulu tarafından düzenlenen ve meclis onayına sunulan oda adına görev yapacak Bilirkişi ve Hakem Heyeti listeleri ile yine eksper ve muhtelif komisyon üyelikleri listeleri oybirliği ile kabul edildi. Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasının bir an önce hayata geçirilebilmesi için Oda Yönetim Kurulu’na yetki verilen toplantıda, ayrıca Oda Genel Sekreterliği tarafından meclis üyelerine oda işleyişi ve faaliyetleri hakkında sunum yapıldı.

Toplantı, nisan ayı sonu itibariyle oda hesaplarının incelenmesi, oylanması ve kabulü ile sona erdi.