Bozüyük’ün Yaşam Dergisi Çıktı

Haber Tarihi : 22.09.2012 10:30:45 Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, 10 kişilik bir ekip tarafından ‘Bozüyük Yaşam’ adlı dergi çıkarıldı.
A +   A -

Derginin İmtiyaz Sahibi Semra Aksu, derginin 3 aydan 3 aya reklam gelirleriyle çıkacağını belirterek, derginin Bozüyük’te ücretsiz olarak dağıtılacağını söyledi.

Bozüyük’te bir ilki gerçekleştirdiklerini anlatan Aksu, “Bozüyük’te bu anlamda bir eksiklik olduğunu düşünüyorduk ve bir ilki gerçekleştirerek ilçede yaşam dergisi çıkarttık. Bozüyük’te birçok bilinmeyen şeyler var. Mesela ilk sayımızda Poyra Köyü’nü tanıttık. Köyle ilgili çoğu kişinin bilmediği ayrıntılara ulaştık. Bunun gibi dergimizde birçok değişik yerler var. Yani dergimizde insanların bilmediği ayrıntılara yer veriyoruz. Dergimiz, ilçedeki iş yerlerine, kurumlara, köy odalarına, sivil toplum kuruluşlarına ve esnaflara dağıtılacak. Dergiyle ilgili iyi yada kötü anlamda eleştiriler gelecektir. Bunların hepsini kabul ediyoruz. Eğer halkımız dergiyi beğenir tutarsa, ileriye doğru bu ekiple dergimizi aylık olarak çıkartmayı planlıyoruz” dedi.

Derginin ikinci sayının Aralık ayında çıkacağını ifade eden Aksu, siyasi bir dergi olmadıklarının altını çizerek, kültürel ve sosyal yayın yapan bir dergi olduklarını kaydetti.

Aksu, dergiye makale, fotoğraf ve reklam vermek isteyenlerin Aksu Reklam’dan kendilerine ulaşabileceklerini de sözlerine ekledi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !