Bozüyüklü Sporculardan Turnuvada Büyük Başarı

Haber Tarihi : 19.10.2018 10:22:09 Bilecik’in Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor Kulübü dart takımı, Ankara’da düzenlenen turnuvada büyük bir başarı elde etti.
A +   A -

Ankara’da düzenlenen Şehit Demet Sezen Türkiye Dart turnuvasında Bozüyük Belediyesi İdmanyurdu Spor Kulübü Dart ekibi çeşitli yaş kategorilerinde başarıya imza attı. Ankara Kongre ve Sergi salonundaki turnuvada toplam da 6 madalya kazanan dart takımı oyuncuları Bozüyük’ü dart branşında en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirttiler. Turnuva ile ilgili olarak antrenör İsmail Torunlar; "Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor olarak alt yapıdan yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz ile iyi başarı elde ettik, oyuncularımız yüzümüzü kara çıkarmayarak bizleri gururlandırmayı başardılar, hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

Düzenlenen turnuvada dereceye giren ve madalya alan öğrenciler ise "Yıldız Kızlarda Türkiye üçüncüsü Şevval Sağır, Yıldızlar Erkeklerde Türkiye üçüncüsü Özcan Karagöz, Genç Erkeklerde Türkiye üçüncüsü Mustafa Kılıçkaya, Yıldız Erkeklerde Türkiye ikincisi Mustafa Kılıçkaya, Genç Erkeklerde Türkiye birincisi Özcan Karagöz ve Gençler Erkekler Türkiye üçüncüsü Sefa Ateş" oldu.