Bozüyükspor'a Meclis Kalecisinden Destek

Haber Tarihi : 05.08.2010 14:21:58 Bilecik AK Parti Milletvekili Dr. Fahrettin Poyraz, Bozüyükspor'un antrenmanına katılarak futbolculara moral verdi.
A +   A -

2. ligde mücadele eden ve geçtiğimiz günlerde yeni yönetimini oluşturan Bozüyükspor, iç ve dış transferlerde imzaları peş peşe atarak yeni sezon için kadrosunu büyük ölçüde şekillendirdi. Yönetim kurulunun da kendi arasındaki görev bölümü yapmasının ardından teknik direktör Mustafa Serin yönetiminde antrenmanlara başlayan takım yoğun bir çalışma temposu içine girdi. Bozüyükspor'un çalışmalarını yakından takip eden ve Meclis Spor'un kaleciliğini yapan AK Parti Milletvekili Fahrettin Poyraz ile profesyonel futbol geçmişi bulunan Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, idmana katılarak futbolculara moral ve motivasyon desteği verdi.
Poyraz ve Berberoğlu tecrübelerini futbolcularla paylaştı. Teknik direktör Mustafa Serin ile görüşüp takımın kondüsyonu hakkında bilgi alan Poyraz, Bozüyükspor'un içinde bulunduğu zor durumdan bahsederek, takımın bu zor günleri ancak futbolcuların gayreti ve fedakarlığıyla aşabileceğini söyledi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !