Cenaze Yıkanması Ve Defin İşlemleri Eğitimi Verildi

Haber Tarihi : 14.05.2019 17:03:40 Bilecik Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından, birçok mahalle konağında cenaze yıkanması ve defin işlemleri hakkında eğitim verildi.
A +   A -

Bilecik Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü görevlisi Gassal Fatma Ökmen, Şeyh Edebali Kültür Kongre Merkezinde, mahalle sakinlerine defin işlemleri ile cenaze yıkanması konularında bilgiler verdi.

Bilecik Belediyesi olarak, vatandaşların Ramazan ayını en verimli şekilde geçirmeleri için çeşitli program ve mukabeleler gerçekleştirdiklerini kaydeden Ökmen, “Bilecik Belediyesi olarak doğumdan ölüme kadar vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verme düşüncesiyle vatandaşlarımıza birçok güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızı en güzel günü olan doğumlarda yanlarında olduğu gibi ölümde de yanlarında olarak, acılarını paylaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda mahalle sakinlerine cenaze yıkanması ve defin işlemlerini anlatıyoruz. Vatandaşlarımızdan bu konuda olumlu geri dönüşler oluyor” ifadelerine yer verdi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !