CHP Bilecik Milletvekili Tüzün Açıklaması

Haber Tarihi : 25.06.2018 16:47:16 'Seçimler Bilecik'te demokratik bir olgunluk içinde tamamladı'.
A +   A -

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri'nin Bilecik'te demokratik bir olgunluk içinde tamamladığını bildirdi.

Tüzün, yaptığı yazılı açıklamada, kendisine beşinci kez TBMM'de Bilecik'i temsil etme onurunu, kıvancını ve sorumluluğunu veren Bilecik halkına teşekkür etti.

Sorumluluğun gereklerini yerine getirirken Bileciklilerin desteğini her zaman yanında hissedeceğini ifade eden Tüzün, şunları kaydetti:

''TBMM'de sadece oy verenlerin değil, tüm Bilecik halkının ve Türkiye'nin milletvekili olmak için gayret göstereceğim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kapım her zaman sonuna kadar açık olacak. Tüm hemşehrilerimin sorununu kendi sorunum kabul ederek çözümü için sonuna kadar takipçisi olmayı, sesinizi, tüm Türkiye'ye duyurmayı boynumun borcu bileceğim. Seçim sonuçları vatanımız, devletimiz, milletimiz için hayırlı uğurlu olsun. Başta Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bilecik'i beraber temsil edeceğimiz Sayın Selim Yağcı olmak üzere, kazananları, seçime katılan herkesi ve çok yüksek bir katılımla oy kullanan tüm vatandaşlarımızı canı gönülden kutluyorum.''


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !