Chp Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum Bilecik‘te

Haber Tarihi : 03.05.2011 CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum, AK Parti iktidarının ülkedeki yoksulluk, işsizlik ve hukuksuzluk sorunlarını çözemediğini savundu.
A +   A -

Bilecik‘e gelen Süheyl Batum, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Milletvekili Adayı Ali Olcay ve CHP İl Başkanı Çağatay Karaahmet ile birlikte, partisinin seçim bürosunun açılışını yaptı. Burada, CHP‘yen katılan eski DSP Bilecik Milletvekilli Sebahat Vardar‘a rozet takan Batum, bir konuşma yaptı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum, AK Parti iktidarının ülkedeki yoksulluk, işsizlik ve hukuksuzluk sorunlarını çözme vaadinde bulunduğunu ama bunu gerçekleştiremediğini öne sürdü. Batum, "AKP iktidara geldi, sözüm ona televizyonlardaki insanlar, -Allah‘ım böyle kalkınma görmedik, uçuyoruz- dediler. Bunların adına iktisatçı, aydın ve bilen insan derlerdi. Sonunda ne oldu, çocuklarımız işsiz kaldı. Gençlerin işsizlik oranı yüzde 26‘ya çıktı. Bu bir tesadüf mü, hayır. AKP bunun için kuruldu; ne

kadar fabrikamız, iş yerimiz, istihdam yaratan kuruluşumuz varsa hepsini yabancılara peşkeş çeksin diye iktidara getirildi" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !