Ertuğrulgazi Mahallesi Spor Ve Yaşam Alanı İçin Hafriyat Çalışmalar Başladı

Haber Tarihi : 30.03.2018 15:10:38 Bilecik Belediyesi tarafından Ertuğrulgazi Mahallesine kazandırılacak olan Ertuğrulgazi Mahallesi Spor ve Yaşam Alanı için hafriyat çalışmaları başladı.
A +   A -

Bilecik Belediyesi tarafından Ertuğrulgazi Mahallesinde gerçekleştirilecek olan ve vizyon projelerden biri olan Spor ve Yaşam Merkezi hafriyat çalışmaları başladı.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ve ilgili birim müdürleri, çalışmanın devam ettiği alanlarda incelemeler yaparak, yetkililerden bilgi aldı.

Bilecik ve Ertuğrulgazi Mahallesi için vizyon projelerden birinin daha hayata geçirildiğine dikkat çeken Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı; "Ertuğrulgazi Mahallesi Spor ve Yaşam Alanı için hafriyat çalışmalarımız başladı.

İlgili birim müdürlerimiz ve başkan yardımcımızla eski hafriyat alanında incelemelerde bulunduk. Şehrimizin en büyük park alanlarından birini daha vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın gayretindeyiz. Önümüzdeki yıl, yapım çalışmalarına başlamayı planladığımız bu dev proje için gerekli görüş alışverişlerinde bulunduk. Gerek mahallemiz gerek şehrimiz için çok büyük bir hizmet olan spor ve yaşam alanında; tenis, basketbol, futbol, voleybol gibi spor aktiviteleri gerçekleştirilebilecek. Ayrıca vatandaşlarımız burada dış mekan spor aletleri ile spor yapma, yeşil alanlar ile dinlenme mekanlarında vakit geçirme imkanı bulacak. Burada ayrıca süs havuzları, kafe ve dinlenme noktaları ile sağlıklı yaşam alanları da bulunacak. Üzerinde hassasiyetle çalıştığımız ve büyük önem verdiğimiz bu hizmetimizin en kısa zamanda şehrimiz ve mahallemizin hizmetine sunulmasını temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.