Genç Fenerbahçeliler Kahvaltıda Buluştu

Haber Tarihi : 22.10.2018 13:51:35 Bilecik UNI Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu üyeleri düzenledikleri kahvaltıda bir araya geldiler.
A +   A -

Bilecik’te okuyan üniversite öğrencilerini oluşturdu Bilecik UNI Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu üyeleri bir kafeteryada ’Tanışma ve kaynaşma kahvaltısı’ düzenledi.

Kahvaltıya Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi İbrahim Rafet Sünetci, Bilecik UNI Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu Şerif Demirkan Demir, bir önceki dönem başkanlık yapan Alper Badak, oluşturdu Bilecik UNI Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu yönetim kurulu üyeleri Buse Boztepe, Ali Demir, Burak Altan, Fatih Aydeniz, Emre Yazıcı ve grup üyeleri katıldı.

Alper Badak’dan aldığı bu görevi layığı ile devam edeceğini anlatan Bilecik UNI Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu Şerif Demirkan Demir, "Bu gün burada üniversiteye yeni başlayarak grubumuza üye olan arkadaşlar için tanışma ve kaynaşma kahvaltısı düzenledik. Bu kahvaltıya katılarak bizleri yalnız bırakmayan Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi İbrahim Rafet Sünetci abimize çok teşekkür ederiz. Yıl içinde yapacağımız organizasyonlar ile adımızdan söz ettireceğiz. Şuna takımının ligde iyi durumda olmamasına rağmen bizler takımımıza başkanımıza güveniyoruz ve tam destek veriyoruz" dedi.