'Gençleşen Türküler Türk Halk Müziği' Konseri

Haber Tarihi : 15.01.2018 17:46:18 Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan ’’2018 Kültür ve Sanat Etkinlikleri’’ kapsamında vatandaşlar yeni yılın ilk ayında birbirinden güzel aktivite ile buluşuyor.
A +   A -

Bileciklileri, her ay birbirinden güzel konu ve konukları ile buluşturan Bilecik Belediyesi, Ocak ayı kültür ve sanat etkinliklerinde, birbirinden önemli açılışın yanı sıra konferans, söyleşi ve programlarla geçiriyor. Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan etkinlikler kapsamında vatandaşlar Bilecik Belediyesi Gençleşen Türküler Türk Halk Müziği konseri ile buluşuyor. Bilecik Belediyesi müzik kursları kapsamında her yıl yüzlerce öğrenciyi müzik ve sanatsal aktivitelerle buluşturan Bilecik Belediyesi, hemşehrileri Gençleşen Türküler Türk Halk Müziği Korosu tarafından verilecek olan konserle buluşturacak.

Öte yandan, Bilecik ve yöresine ait birçok güzel eserlerin seslendirileceği programın, Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde 16 Ocak Salı günü saat 20.00’de yapılacağı bildirildi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !