Gölette Sürpriz Evlenme Teklifi

Haber Tarihi : 13.05.2017 01:38:02 Gölpazarı ilçesinde kahvehane işleten bir genç, kız arkadaşına meşale ve müzik eşliğinde sürpriz evlenme teklifinde bulundu.
A +   A -Kahveci Ersin Uysal (24), bir süredir görüştüğü kız arkadaşı Duygu Kayın'a (24), Gölpark'ta bir tesiste sürpriz teklif için saatler öncesinden arkadaşlarıyla hazırlık yaptı. Uysal, teklifte bulunacağı güzergahı ve masayı kırmızı güllerle süsledi.

Uysal, arkadaşlarıyla Gölpark'a gezmeye gelen Kayın'ı hazırlık yaptığı yere davet etti. Daha sonra Uysal, gölette hazırlattığı deniz bisikletinde kendisi ve kız arkadaşının fotoğrafının olduğu 'Benimle evlenir misin?' yazılı pankart ve meşale eşliğinde evlenme teklifinde bulundu.

Kendisi için hazırlanan sürprizden habersiz şekilde arkadaşlarıyla gelen Kayın, Uysal'ı müzik eşliğindeki evlenme teklifini kabul etti. Çift bir süre dans ettikten sonra Uysal, Kayın'ın parmağına yüzük taktı.

Ersin Uysal, AA muhabirine, yaklaşık 6 aydır görüştüğü Duygu Kayın'a sürpriz evlenme teklifi yapmak istediğini söyledi.

Arkadaşlarıyla hazırlık yaptıklarını belirten Uysal, 'Unutamayacağımız bir evlilik teklifi yaparak bizim için özel olmasını istedim. Evlenme teklifimi kabul ettiği için çok mutluyum. İnşallah en kısa zamanda evleniriz, mutluluğumuz daim olur.' diye konuştu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !