Hastane Girişinde Ulaşım Sıkıntısı

Haber Tarihi : 15.10.2014 17:16:42 Bilecik Devlet Hastanesi'nin giriş yolu kenarlarına geçtiğimiz ay yapımına başlanan yaya kaldırımların hala bitmemesi ve bugün de yolun kapatılıp beton dökülmesi vatandaşlara zor anlar yaşattı.
A +   A -


Bilecik Devlet Hastanesi tarafından geçtiğimiz ay yapımına başlanan ve bitirilemeyen yaya kaldırımlarına beton mikseri ile beton dökülmesi sırasında yolun kapanmasına vatandaşlar tepki gösterdi. Arabası ile Bilecik Devlet Hastanesine hasta getiren bir vatandaş, yolun kapalı olmasından dolayı kaldırıma beton döken çimento arabasına tepki gösterdi. Tepki gösteren vatandaş, hastalarını getirdiklerini ve yolun kapalı olmasından dolayı hastaneye gidemediklerini, kendilerine alternatif yol olduğunu söylediklerinin ve köyden geldikleri için bu yolları bilmemelerinden dolayı zorluk yaşadıklarını belirtti.

Çalışma sebebi ile çevreye herhangi bir uyarıcı talebe konulmaması ve hastane yetkilileri tarafından alternatif yolları gösteren bir görevlinin bölgede bulunmamasına da tepkilere sebep oldu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !