İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş'un Pazaryeri Temasları

Haber Tarihi : 16.01.2018 12:17:45 Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Bilecik’in Pazaryeri İlçesinde bir takım temaslarda bulundu.
A +   A -

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş ilk olarak Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Burada ilçenin eğitim alanındaki durumu görüşülerek, başarının daha da artırılması için görüş alışverişinde bulunuldu. Ardından Beşeylül İlkokulu’na giden Durmuş, burada birinci sınıfların iki şubesinde derslere katılarak, öğrencilere hediyeler verdi.

Daha sonra Pazaryeri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne geçen Durmuş, kodlama kitleri ve robotik lego kullanımı hakkında uygulamalı bilgilendirmeler yapıldı. Buradan Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın’ı da ziyaret eden Müdür Durmuş, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürütmekte olduğu projeler ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş son olarak, İl Öğrenci Meclisi Toplantısı’na giderken ilçede trafik kazası geçiren öğrencileri de ziyaret etmeyi unutmadı.