İl Tarım Müdürü Yoldaş'tan Başkan Şahin'e Ziyaret

Haber Tarihi : 09.05.2018 10:49:59 Bilecik İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atanan Necmettin Yoldaş, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i makamında ziyaret etti.
A +   A -

Bilecik Pazaryeri İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünü yürütmekte iken Bilecik İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne atanan Necmettin Yoldaş, kamu kurumlarına yönelik ziyaretleri kapsamında Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Münür Şahin yeni göreve başlayan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yoldaş’a başarılar dileyerek “Belediye, İl ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile birçok konuda birlikte çalışmaktadır. Bundan sonraki süreçte de hem ilimizin ve ilçemizin tarımsal kalkınması hem de ilimizde, ilçemizde üretimi yapılan gıda maddelerinin denetimi noktasında mesai yapacağız” dedi.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Necmettin Yoldaşa ise “Bilecik’te kurumlar arası iş birliği var. Biz de birçok konuda belediyenin desteğini alıyoruz. Bu noktada Osmaneli Belediyesinden de iş birliğimizin artarak devam edeceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.