İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yenipazar'da Yapıldı

Haber Tarihi : 25.02.2017 10:20:05 Şubat ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri istişare toplantısı Bilecik’in Yenipazar ilçesinde yapıldı.
A +   A -

Yenipazar Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Bektaş Uçkun ve Tahsin Yazır, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Cuma İvrendi ve Turan İpşiroğlu, Hukuk Hizmetleri Yetkilisi Ebru Aşıcı ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Toplantıya, Yenipazar ilçesinin tanıtıldığı sunumla başlandı. Ardından, 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı 1. Döneminin genel bir değerlendirmesi yapıldı. Kazanım Değerlendirme Sınavlarının istatistiki bilgileri paylaşıldı. Okulların ve öğrencilerin kendilerini değerlendirme imkanı bulduğu ve başarıyla gerçekleştirilen Kazanım Değerlendirme Sınavlarına 2. Dönem de devam edileceği belirtildi. İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantılarına her ay başka bir ilçede devam edileceğini söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, toplantı bitiminde ev sahibi Yenipazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Tuncay Yıldırım’a ve tüm katılımcılara teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !