'İmam Hatipler Aydınlarını Tanıyor' Projesi Kapsamında Söyleşi

Haber Tarihi : 08.12.2017 14:16:04 Başbakan Başdanışmanı ve Sosyolog Dr. Necdet Subaşı, Bilecik’te “İmam Hatipler Aydınlarını Tanıyor” projesi kapsamında düzenlenen söyleşi programında öğrencilerle bir araya geldi.
A +   A -

Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen söyleşiye, Bilecik Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün, Bilecik İl Müftüsü Necati Akkuş, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Programda Dr. Necdet Subaşı’nın “Yaz Dediler Anı, Söz Uçar Sızı Kalır, Gerisi Hikaye, Tedavüldeki Kitaplar” adlı kitapları üzerine söyleşi yapıldı. Öğrenciler, kitapların yazarına merak ettikleri noktalar hakkında sorular sorarak, önemli ve ilginç buldukları bölümlerle ilgili görüş ve düşüncelerini dile getirdiler.

Programda konuşma yapan Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, "İmam Hatipler Aydınlarını Tanıyor" projesi kapsamında Başbakan Başdanışmanı ve Sosyolog Dr. Necdet Subaşı’yı Bilecik’te ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Durmuş, “Öğrencilerimizin kitaba ve okumaya karşı ilgilerini canlı tutmak adına bu tür söyleşi programları büyük yarar sağlar. İlimize gelerek söyleşi programı düzenleyen ve öğrencilerimizin gelişimine katkıda bulunan Dr. Necdet Subaşı’ya, projede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Söyleşinin sonunda Dr. Necdet Subaşı’ya Bilecik Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün ve Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş tarafından çiçek ve hediye takdim edildi.

Öte yandan, programının ardından Bilecik Şeyh Edebali Türbesi, Söğüt Ertuğrulgazi Türbesi ve Kuyulu Mescit gezisi yapıldı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !