İş İnsanları Başarı Hikayelerini Anlattı

Haber Tarihi : 09.03.2018 14:53:58 Bozüyük’te Dünya Kadınlar Günü ve Girişimcilik Haftası nedeniyle “İş İnsanlarının Başarı Hikâyeleri” konulu düzenlenen panel yoğun ilgi gördü.
A +   A -

Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği’nin iş birliği ile düzenlenen panel programı ile iş dünyasını topluma daha yakından tanıtmak ve öğrencilerin girişimciliğe özendirilmesi amaçlanıyor. Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya, Bilecik Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hülya Esel, Bozüyük Girişimciliği Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Celali Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin ve öğrenciler katıldı.

Program, öğrencilerin girişimci beceriler, tutumlar ve davranışlarını nasıl geliştirebilecekleri ile ilgili yapılan sunum işle başladı.

Panelde iş insanları Alaattin Çoban ve Aynur Laçin Gürcü, iş hayatı ile ilgili tecrübelerine paylaşıp çeşitli önerilerde bulundular.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !