Kaymakam Yaman Ve Başkan Bakıcı Gazi Ve Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Haber Tarihi : 10.03.2018 18:21:26 Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman ve Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Diyarbakır’da gazi olan Astsubay Üstçavuş Türkay Baltacı’nın ve Bingöl Çaydere’de teröristlerle girilen bir çatışma sonucu şehit olan Vahit Elmas’ın ailelerini ziyaret etti.
A +   A -

Kaymakam Hasan Yaman ve Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın gazi Astsubay Üstçavuş Türkay Baltacı’nın ailesine gerçekleştirdikleri ziyarette kendilerine Garnizon Komutanı Yüzbaşı Murat Günhan, İlçe Jandarma Komutanı Süleyman Can ve İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner’de eşlik etti. Aile ile bir süre sohbet eden ve gazinin durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Yaman ve Başkan Bakıcı yaralı Astsubay ile telefonda görüşerek, kendisine geçmiş olsun dileklerini ilettiler ve dualarının her zaman vatan için görev yapan askerler ile birlikte olduğunu belirtti.

Yaralı Astsubay’ın sağlık durumunun iyiye gittiğini öğrenildi.

Gazi ailesinin ziyaretinin ardından Kaymakam Yaman, Başkan Bakıcı ve beraberindekiler Akpınar Mahallesi’nde ikamet eden Şehit Vahit Elmas’ın ailesini ziyaret etti. Burada şehit ailesi ile bir süre sohbet eden Kaymakam Yaman, Başkan Bakıcı ve beraberindekiler aileye her zaman yanlarında olduklarını belirterek “Rabbim; şehitlerimizden razı olsun, sizlere de sabır versin” dediler.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !