Kişisel Pullar Teslim Edildi

Haber Tarihi : 15.05.2019 12:59:11 Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından il tanıtımına yönelik hazırlatılan kişisel pullar teslim edildi.
A +   A -

Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mehmet Kocabıçak, imzalanan protokol kapsamında Bilecik PTT Başmüdürlüğü tarafından Bilecik’in tanıtımı için hazırlanan kişisel pulları PTT İşletme Müdür Vekili Abdulaziz Çivik ’ten teslim aldı. Burada İl Müdürü Mehmet Kocabıçak ile bir süre sohbet eden Bilecik PTT Başmüdürlüğü İşletme Müdürü Abdulaziz ÇİVİK, PTT’nin Türk pulculuğuna yeni bir boyut getirdiğini belirterek “Filateliyi sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı kişisel pul uygulaması kapsamında Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Bilecik’in tanıtımına yönelik hazırlatılan kişisel pulları teslim ettik. İl tanıtımını yapabilmek için tasarlanan ve ilimizin farklı kültürel ve tarihi değerinin yer aldığı bu pullar ilimizin tanıtımına önemli bir katkı sağlayacak. Bilecik İl Kültür ve Türizm Müdürü Mehmet Kocabıçak ile Şube Müdürü Naci Alp’a bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mehmet Kocabıçak ise, PTT Başmüdürlüğümüz ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği ve ortak çalışma neticesinde hazırlanan koleksiyon değerindeki pullarımız, kentimizin tanıtımı için çok önemli. Tarihi mekanlarımız bu pullar ile ölümsüzleşecek” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !