Kültür Merkezi’nin İhalesi Yapıldı

Haber Tarihi : 06.12.2013 16:29:36 Bilecik’in Bozüyük ilçesinde yıkılan site binasının yerine yapılacak Kültür Merkezi Binası’nın yapım işi ihalesi yapıldı.
A +   A -


Kasımpaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde yıkılan eski site binasının yerine yapılması planlanan Kültür Merkezi Binası yapım ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile yapıldı. Bozüyük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan ihaleye 9 istekli firma katıldı.

MET İnşaat, İZTAŞ İnşaat, Akyapı İnşaat, Kiyapım İnşaat, MAK İnşaat, Öztekin Grup, Alve İnşaat, Raşit Canbaz Yapı Mühendisliği ve Özkaraman İnşaat’ın katıldığı ihalede firmalar 2 milyan 410 bin TL ile 3 milyon 770 bin TL arasında değişen fiyat aralığında teklif verdi. Şu anda inceleme aşamasında olan ihale sonuçlandığında yapım aşaması başlayacak.

Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı’nın yapımına büyük önem verdiği Kültür Merkezi binası toplamda 2 bin 366 metrekare olarak planlanırken binanın zemin katında açık alan ve kafeterya, nikah salonu ve hazırlık odaları ile tuvaletler, 1. katında meclis toplantı salonu, idari ofisler ve tuvaletler, 2. katında sahne, hazırlık odaları, tuvaletler ve 3. katında da asma katlı, yaklaşık 500 kişilik bir konferans salonu yer alacak.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !