Kulüplü Voleybol Yıldız Kızlar Müsabakaları Sona Erdi

Haber Tarihi : 05.02.2018 15:44:46 Bilecik’te oynanan Kulüplü Voleybol Yıldız Kızlar kategorisinde ki müsabakalar sona ererken, kulüpler madalya ve kupalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız’ın elinden aldı.
A +   A -

Atatürk Spor Salonunda gerçekleşen müsabakalar çekişmeli ve renkli görüntülere sahne olurken, müsabakalarda Bilecik Gençlik ve Spor Kulübü, Bilecik Belediyesi Spor Kulübü, 1308 Osmaneli Belediyesi Spor Kulübü, Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor Kulübü ve Söğüt Spor Kulübü olmak üzere 5 kulüp katıldı.

Müsabakaların sonucunda birinci Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor Kulübü, ikinci 1308 Osmaneli Belediyesi Spor Kulübü, üçüncü ise; Bilecik Belediyesi Spor Kulübü oldu. Müsabakalarda dereceye giren kulüplere kupa ve madalyalarını takdim eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, "İlimizde sürekli gelişim halinde olan Voleybol branşında ki ilerleme beni çok memnun ediyor. Bu gelişimin en büyük faktörünün kulüplerimizin voleybol branşına verdiği desteklerin öneminin büyük olduğudur. Bu anlamda kulüplerimize, antrenörlerimize ve sporcularımıza teşekkür ederim" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !