Minik Yürekler, Resim Ve Şiirlerini Afrin'e Gönderilmesi İçin Tugay Komutanı Yücel'e Teslim Ettiler

Haber Tarihi : 07.02.2018 12:41:11 Bilecik’te ilkokul öğrencileri resim dersinde hazırlıkları, içerisinde resim ve şiirlerde oluşan kutuyu Afrin’e gönderilmesi için Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel’e teslim ettiler.
A +   A -

Bilecik merkez Kozabirlik İlkokulu 3 ve 4’üncü sınıf öğrencileri Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye’nin kuzeybatısında bulunan Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçiğe destek olmak için resim derslerinde resim ve şiirler hazırladılar. Minikler, kutuya koydukları eserlerini Afrin’e göndermesi için 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutan Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel’e teslim ettiler.

Kozabirlik İlkokulu Okul Meclis Başkanı Zeynep Şule Çınar ve öğretmenleri makamında kabul eden Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, öğrencilerle sohbet etti. İçinde 150 adet resim ve şiir olan kutuyu teslim alan Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, minik yürekli çocuklara teşekkür etti.

Öte yandan Kozabirlik İlkokulu Okul Meclis Başkanı Zeynep Şule Çınar’a, okul öğrencilerden Kağan Kemal Mercan, Mehmet Kayra Çetinkaya, Berra Ünver ve Tuğba Özsoy eşlik etti.