Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu'nda Konferans Salonu Açılışı Yapıldı

Haber Tarihi : 11.01.2018 12:26:52 Bilecik’in Söğüt İlçesi’nde bulunan Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu’nda konferans salonunun açılışı gerçekleştirildi.
A +   A -

Açılış törenine Söğüt İlçe Kaymakamı Cengizhan Ankara, Söğüt Cumhuriyet Savcısı Seçkin Demircan, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Söğüt İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yıldırım, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Açılış sonrası bir açıklama yapan Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, “Nursel Özer ve hayırsever Arzu Kaynarca’nın destekleriyle okulun birçok sosyal etkinliği rahatça gerçekleştirebileceği güzel bir konferans salonu’na kavuştuğunu ifade etti.

Durmuş, “ Eğitimdeki kaliteyi arttırmak adına devletimizin yaptığı büyük yatırımların yanı sıra hayırsever vatandaşlarımızın da önemli desteklerini görmekten son derece mutluyuz. Bunun milletimizin eğitime verdiği değerin bir göstergesidir. Açılışını gerçekleştirdiğimiz konferans salonunun okul öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !